Úvod Aktuality

Školní potřeby Star Wars – nechť vaše děti provází síla!

Aktuality

Školní potřeby Star Wars – nechť vaše děti provází síla!

29. srpna 2016

Nový školní rok už klepe na dveře. Sice se před ním nedá utéct do daleké galaxie, ale dá se na něj vybavit školními pomůckami s motivem Hvězdných válek! Školní potřeby Star Wars jsou to pravé pro všechny kluky a holky, kteří sní o vzdáleném světě, kde se bojuje světelnými meči. V naší nabídce je například školní batoh Star Wars, pouzdro Star Wars či peněženka Star Wars.

Mají vaše děti s blížícím se školním rokem čím dál horší náladu? Školní potřeby Star Wars jim určitě udělají radost! Batohům a dalším školním pomůckám vévodí hlavní postava posledního filmu s podtitulem Síla se probouzí – Kylo Ren se svým netradičním světelným mečem.

Školní batoh Star Wars budou děti nosit s radostí

V naší rozmanité nabídce školních potřeb je například dvoukomorový školní batoh Star Wars, který je anatomicky tvarovaný a má i reflexní prvky. Na výběr je dále například pouzdro na tužky či pastelky, podložka na stůl, dětský kufřík, sáček na cvičky nebo peněženka Star Wars.

Tak neváhejte a pořiďte vašim dětem školní potřeby, které jim zpříjemní každý školní den.

Vyberte si z naší nabídky i vy!

Chcete mít přehled o všech novinkách a akcích, co pro vás připravujeme? Sledujte naše facebookové stránky Vseproskolaka.cz.