Úvod Aktuality

Školní potřeby s Mimoni - a učení je hned příjemnější

Aktuality

Školní potřeby s Mimoni - a učení je hned příjemnější

18. srpna 2016

Prázdniny pomalu končí a nový školní rok se blíží čím dál tím víc. Chcete svým dětem udělat radost a pořídit jim školní potřeby, se kterými budou chodit do školy opravdu rády? V tom případě by vám neměly uniknout školní batohy, penály či boxy na sešity s motivem Mimoňů!

Kevin, Stuart a Bob. Jsou žlutí, nosí modré montérky a je s nimi obrovská zábava. Snad každé dítě (ale i spousta dospělých) je zná – Mimoni! U nás v papírnictví online Vše pro školáka víme, že děti by se svými filmovými postavičkami byli nejraději dennodenně. Proto jsme do našeho sortimentu nově zařadili právě školní potřeby s Mimoni.

Školní batohy, penály i boxy na sešity

A čím tedy konkrétně můžete svým dětem před začátkem školního roku udělat radost? V naší pestré nabídce je například anatomický dvoukomorový školní batoh s četnými reflexními prvky, malý batůžek ideální pro předškoláky či sáček na cvičky a sportovní úbor, díky němuž se děti budou těšit na každou hodinu tělocviku.

Motivem Mimoňů jsou opatřeny také penálydětské kufříky na úschovu školních pomůcek nebo hraček, box na sešity či zástěra do hodin výtvarné výchovy. A jak docílit, aby se váš prvňáček těšil na učení písmen a číslic? Pořiďte mu desky na abecedu a číslice s motivem Mimoňů, které jsou nezbytnou pomůckou pro ty nejmenší školáky.

Školní potřeby s Mimoni budou vašim dětem dělat radost každý školní den.

Vyberte si z naší nabídky i vy!

Chcete mít přehled o všech novinkách a akcích, co pro vás připravujeme? Sledujte naše facebookové stránky Vseproskolaka.cz.