Úvod Aktuality

Školní potřeby Frozen - to pravé pro malé princezny

Aktuality

Školní potřeby Frozen - to pravé pro malé princezny

24. srpna 2016

Do začátku školního roku už zbývá jediný týden! Pokud jste ještě svým dětem nepořídili školní pomůcky, tak je ten správný čas. Z našeho širokého sortimentu vám tentokrát představujeme školní potřeby Frozen. Školní batohy, penály či boxy na sešity s oblíbenými filmovými postavičkami rozhodně potěší všechny malé žačky.

Školní potřeby Frozen zpříjemní školní den

Snad každá dívka by chtěla být princeznou. A ne jen tak ledajakou – nejlépe princeznou z pohádky Ledové království (angl. Frozen), která učarovala dětem po celém světě. Máte dceru, vnučku či malou sestřičku, která se dokola dívá na tento film a zpívá si jeho ústřední písničku? V tom případě ji určitě uděláte velkou radost, pokud ji pořídíte školní potřeby Frozen, s nimiž bude do školy chodit opravdu ráda.

Ať už má vaše dítko raději skromnou a nebojácnou princeznu Annu, její sestru Elsu obdařenou ledovou magií, nebo potrhlého sněhuláka Olafa, tak ho námi nabízené školní potřeby jistě potěší. Školní pomůcky jsou totiž opatřeny elegantním motivem se všemi třemi hlavními postavami filmu Frozen.

Školní batoh Frozen i školní penál Frozen

V naší nabídce je například anatomický a odlehčený školní batoh Frozen, ideální pro všechny žačky na I. stupni základní školy. Dále u nás můžete pořídit jednopatrový školní penál Frozen, který je navíc naplněný pastelkami, fixy, pravítky, ořezávátkem a gumou. S motivem ledového králoství také nabízíme box na sešity, sáček na cvičky, pouzdro na psací potřeby či pastelky, dětský kufřík nebo tašku přes rameno s uzavíráním na zip.

Tak neváhejte a udělejte své malé princezně radost před blížícím se začátkem školního roku! Školní potřeby Frozen vykouzlí na tvářích vašich dětí doslova pohádkový úsměv.

Vyberte si v naší nabídce i vy!

Chcete mít přehled o všech novinkách a akcích, co pro vás připravujeme? Sledujte naše facebookové stránky Vseproskolaka.cz.