Úvod Aktuality

Je vaše dítě moudré jako sova? Pořiďte mu tematické školní potřeby!

Aktuality

Je vaše dítě moudré jako sova? Pořiďte mu tematické školní potřeby!

5. září 2016

Školní rok už je v plném proudu a vaše dítě ještě nemá všechny školní potřeby? Je nejvyšší čas to napravit? Tentokrát vám z našeho širokého sortimentu představujeme školní pomůcky s motivem Sovy, které ocení především malé školačky. Moudrá sova, kterou je vyzdoben například školní batoh, školní penál či sáček na cvičky, bude dohlížet na to, aby vaše dítko nosilo ze školy jen samé jedničky!

Hledáte pro svou malou školačku krásné školní potřeby, se kterými ji bude učení bavit? V tom případě by vaší pozornosti neměly uniknout školní pomůcky Sova, které jsou svým barevným provedením ideální pro všechny holky.

Školní batoh i školní penál s moudrou sovou

Své školačce či předškolačce můžete s moudrou sovou pořídit přímo celou školní výbavu. V naší rozmanité nabídce na našem e-shopu jsou totiž všelijaké školní potřeby - anatomický školní batoh, 1patrový školní penál, dětský kufřík i desky na číslice a písmena.

Pokud tedy na poslední chvíli sháníte školní potřeby pro své ratolesti, v našem on-line papírnictví si rozhodně vyberete. Kromě školních pomůcek s motivem Sovy nabízíme také jiné velmi oblíbené kolekce:

Vyberte si z naší nabídky i vy!

Chcete mít přehled o všech novinkách a akcích, co pro vás připravujeme? Sledujte naše facebookové stránky Vseproskolaka.cz!